Etabal Hakkında

ETABAL

1998 Yılında sektöre daha iyi hizmet verebilmek için ETABAL ÇELİK SERVİSİ'ni kurduk. ETABAL ÇELİK SERVİSİ NOSAB bölgesindeki merkezimizde 9.000 m², Hacıvat bölgesindeki şubemizde 5.000 m² olmak üzere toplam 14.000 m² kapalı alanda rulo acma, rulo dilme, açık profil çekme hatları (Destek Sacı, Ray Sacları ve diğer Özel ürünler) Makas ve Apkant makinaları ile hizmet vermektedir. Toplam 23 taşıma aracı ile adresinize hizmet vermekteyız.


Etabal Fabrika

VİZYONUMUZ

Firmamız en yeni teknolojilere ulaşmayı ve müşteri ağını genişletmeyı hedeflemiştir. Mevcut malzeme stok hacmini yükseltmeyi malzerne satışını hızlandırmayı amaçlamış, bu doğrultuda pazarlama ağını ve mevcut araç potansıyelini genişletmiştir. Bu sayede Türkiye çapında hızmet vermeyi hedeflemiştır. Destek profili üretıminde gerek fiyat politikası, gerekse üretim kalitesi ve sevki konusunda kendini standartların uzerine taşımıştır. Marmara, Ege, Karadeniz, İç Anadolu bölgelerinde destek sacı satışını ve bayı ağını oluşturmuştur. Etabal ebatlanmış sac üretirken, sürekli gelişen otomotiv sanayisinin beklentilerini karşılayabilmek ve pazar içerisinde bir yer alabilmek için Hacıvat'ta 3.000 m2, NOSAB'ta 4.000 m2'lık boylama, paketleme, makas, apkant kesim büküm üretimini çeşitlendirmiştir. Fırmamız hızla büyuyen müşteri portföyü ve iş kapasitesi nedeniyle yeni yer yatırımları yapmış, 2007 yılında faaliyete girmek üzere NOSAB'ta 5500 m2'lik yeni bir fabrika inşaatına başlamıştır.
MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak

Madde 1 : Müşterinin zamanına ve haklarına saygı duymak, hizmet sunduğumuz müşterilerimizin isteklerine zamanında ve profesyonel düzeyde yerine getirerek memnuniyetlerini sağlamak.

Madde 2 : Kalite, maliyet ve hizmeti sürekli arttırmak. Kalite, maliyet ve hizmet seviyelerimizi sürekli iyileştirerek kalite-fiyat dengesini sağlayarak verimliliği arttırmak.

Madde 3 : Çalışanlarımızın tatmin ve moral değerlerini arttırmak. Çalışanlarımızın memnuniyetlerini sürekli arttırmak, eğiterek ve bilinçlendirerek katılımcılıklarını sağlamak.


Etabal Fabrika


Bu faaliyetleri gerçekleştirirken tüm çalışanların kalite sistemi çerçevesinde hareket etmesini sağlamak. 1998 Yılında ticari faaliyete başlayan ETABAL ÇELİK SERVİSİ LTD.ŞTİ. ortak ve yöneticileri olarak firma çalışma düzeni ve ürünlerimızi şöyle acıklıyoruz;

Günümüzde, Avrupa ve Dünya'dan son derece yaygın olan Çelik Servisi kentimiz ve çevresinde, tespit edilen imalat eksikliği neticesınde firmamız, yatırımlarının sektörün bu bölümüne odaklanması kararı verdi. Bu karar sonrasında, ülkemiz ve yurtdışında bu alanda imalat yapan firmalar titizlikle incelenerek fabrikamız için gerekli yatırıma başlandı. Ereğlı Demir Çelik Fabrikasına fason olarak hizmet veren Rulo Sac Dilme Makinesi satın alınarak ilk yatırım gerçekleştirildi. 3.000 mg'lik imalat alanına sırasıyla soğuk rulo dilme, sıcak rulo dilme, soğuk rulo boylama ve paketleme, sıcak rulo boylama, paketleme ve makaslarıyla apkantı alınarak Çelik Servisi oluşturuldu. Mevcut imalat parkımız çerçevesinde, gerek otomotiv yan sanayiinde kazanılan pazar payı, saygınlık, gerekse ticari alandaki ekonomik pazar politikamız ile firmamımızın ülkemizde ön saflarda yer aldığı inancındayız.